Презентували дорожню карту для Миколаєва

22.10.2021

IMG_9547.JPG

20 жовтня команда ГО «Електронна республіка» відвідала Миколаївську міську раду з робочим візитом.

Представники програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та команда ГО «Електронна республіка» у рамках ініціативи «Програми покращення ІКМ» презентували для міського голови Олександра Сєнкевича, його заступників та керівників структурних підрозділів міськради дорожню карту заходів для покращення бізнес-клімату. Міський голова підкреслив, що місто вітає будь-які ініціативи, що сприятимуть його розвитку та допоможуть покращити бізнес-клімат.

IMG_9531.JPG

Як зазначив Арсеній Положій, радник з питань регіональної конкурентоспроможності, не очікуючи навіть запуску Програми Покращення ІКМ, місцева влада взяла описані приклади кращих практик інших міст та включила до власної програми розвитку.

"Така ініціатива дуже тішить. Зокрема, мова про неформальне спілкування з бізнесом, підтримку публічного приватного діалогу. Одна з цілей визначення Індексу якраз і полягає в стимулюванні міст до впровадження нових ініціатив", додав Арсеній.

IMG_9536.JPG

Нагадаємо, що наші експерти у рамках ініціативи "Програма покращення ІКМ" зосередили увагу на дослідженні трьох компонентів:

Компонент 3 "Прозорість та відкритість даних";

Компонент 6 "Неформальні платежі та корупція;

Компонент 9 "Ресурси для розвитку".

IMG_9553.JPG

Саме за цими компонентами, а також дотичними до них №2 та №7, експерти робили поглиблений аналіз і дорожню карту заходів з покращення результатів цих компонентів.

Більше інформації про захід читайте на сайті Миколаївської міської ради.

Ініціатива Програма покращення ІКМ реалізовується запідтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Довідково:

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами від міжнародної торгівлі.