Презентація ПРОГРАМИ USAID СЕР грантових можливостей для безперервності та відновлення бізнесу

26.08.2022

Презентація грантів (сайт)

ГО “Електронна Республіка” запрошує вас долучитися до засідання Міжміської робочої групи ІКМ, яке відбудеться 30 серпня (вівторок) о 14:00 за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у рамках ініціативи «Програма покращення ІКМ». 

Бізнес знаходиться пошуках підтримки та нових можливостей. Тому 30 серпня ми зустрічаємося на засіданні Міжміської робочої групи, щоб детально розібрались, які програми грантів наразі доступні для розвитку бізнесу, які умови необхідно виконати, аби взяти участь у грантовому конкурсі.

Відкриває захід: Тетяна Грищенко, заступниця керівниці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Модерує захід: Арсеній Положій, радник з питань регіональної конкурентоспроможності Програми USAID СЕР

Спікер заходу: Тетяна Павленко, менеджерка з грантів Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Будемо говорити про:  

- Програми грантів, які наразі доступні для розвитку бізнесу, та їхні особливості;

- Подача заявок та умови участі у грантових конкурсах;

- Правила фінансування та існуючі обмеження;

та інше.

Надання грантової допомоги дозволяє підтримати функціонування бізнесу, стимулює економіку та наповнює бюджет. В новий реаліях, коли в країні йде війна така підтримка стає необхідною та надважливою.

Якщо ви представник бізнесу або ОМС, обов’язково долучайтеся до заходу та готуйте ваші питання, щоб розпочати важливий етап відновлення економіки України разом вже зараз.

Напишіть нам на пошту pp.ikm@erepublic.org.ua і ви отримаєте посилання на ZOOM, якщо ви вже зареєстровані на платформі "Міжміської робочої групи ІКМ". Якщо ви ще не зареєстровані — зареєструйтесь, будь ласка, і ми надішлемо вам посилання на ZOOM за актуальними контактами. Посилання на сайт для реєсрації: https://erepublic.org.ua/ikm/

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” СЕР підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами від міжнародної торгівлі.

Слідкуйте за оновленнями Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за посиланнями:

https://www.facebook.com/usaidcep.ua/

https://www.linkedin.com/company/cepukraine/

https://twitter.com/usaid_cep