Анонс заходу: Як налагодити систему підтримки та розвитку експорту в містах

18.02.2022

Система експорту

24 лютого відбудеться чергове онлайн засідання Міжміської робочої групи ІКМ

Налагодження системи підтримки та розвитку експорту, сприятиме розвитку експортоорієнтованих виробництв, підвищенню рівня якості та конкурентоспроможності продукції, диверсифікації експорту та стабільного збільшення експорту продукції. Якісне бізнес–середовище полегшує роботу підприємців та підвищує рівень конкурентоспроможності міст. Як налагодити цю систему та яку роль в цьому відіграє довіра бізнесу до влади, ми обговоримо на засіданні МРГ. А розібратися в цьому питанні нам допоможуть запрошені експерти:

  1. Тетяна Міськова, керівниця напряму сприяння покращенню бізнес середовища Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», директорка ДУ «Офіс з просування експорту України» (2019-2021)
  2. Андрій Литвин, заступник директора ДУ "Офіс з розвитку підприємництва та експорту"

Поговоримо про:  

  • Ефективні послуги з підтримки бізнесу на шляху до експорту
  • Довіра бізнесу до органів влади
  • ТОП-5 проблем, з якими стикається бізнес під час закордонної експансії
  • Як правильно розвивати експортний потенціал міста?
    та інше

Будемо вдячні за ваші питання в прямому ефірі та попередньо надіслані нам на пошту.

Якщо ви вже зареєстровані на платформі "Міжміської робочої групи ІКМ", напишіть нам на пошту pp.ikm@erepublic.org.ua і ви отримаєте посилання на ZOOM. Якщо ви ще не зареєстровані — зареєструйтесь, будь ласка, і ми надішлемо вам посилання на ZOOM за актуальними контактами. Посилання на сайт для реєсрації: https://erepublic.org.ua/ikm/

Довідково:

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами від міжнародної торгівлі.