Анонс заходу: «Портал відкритих даних: особливості в роботі та зміни в постанові КМУ №835»

05.08.2022

Анонс 11.08 ред.

Запрошуємо вас долучитись до участі у семінарі Міжміської робочої групи ІКМ, який проводиться у рамках «Програми покращення Індексу конкурентоспроможності міст» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Семінар буде проходити 11 серпня (у четвер) о 14:00 (тривалість 1 година) на платформі ZOOM.

Тема зустрічі: «Портал відкритих даних: особливості в роботі та зміни в постанові КМУ №835»

Спікер заходу:

  • Михайло Корнєєв, керівник експертної групи розвитку сфери відкритих даних Міністерства цифрової трансформації України

Будемо говорити про:

Ø Відключення та повторний запуск порталу;

Ø Зміни в роботі та публікації відкритих даних;

Ø Зміни в постанові КМУ №835;

Ø Обговорення пропозицій до постанови КМУ №385.

ВАЖЛИВО! Відновлення роботи Порталу відкритих даних в умовах воєнного часу створює нові виклики для муніципалітетів. Ми пропонуємо не тільки взяти участь у прямому діалозі з представником Мінцифри, а й підготувати пропозиції для вдосконалення тексту Постанови КМУ №385, які б враховували реальний стан справ та інтереси ОТГ. Такі письмові пропозиції закликаємо надіслати у відповідь на нашу електронну адресу pp.ikm@erepublic.org.ua - вони будуть озвучені під час семінару та передані до Міністерство цифрової трансформації. Також ви маєте можливість поставити свої питання заздалегідь або безпосередньо під час онлайн-зустрічі.

Якщо ви вже зареєстровані на платформі "Міжміської робочої групи ІКМ", напишіть нам на пошту pp.ikm@erepublic.org.ua і ви отримаєте посилання на ZOOM. Якщо ви ще не зареєстровані — зареєструйтесь, будь ласка, і ми надішлемо вам посилання на ZOOM за актуальними контактами. Посилання на сайт для реєсрації: https://erepublic.org.ua/ikm/

Довідково:

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами від міжнародної торгівлі.