7 грудня — День органів місцевого самоврядування

07.12.2021

ОМС_7.12

Співпрацювати з органами місцевого самоврядування для покращення бізнес-клімату міст України — один з основних напрямів діяльності ГО "Електронна республіка".


Ми знаємо, яких титанічних зусиль та щоденного труда працівників коштують усі досягнення. Цього року ми запустили платформу Міжміської робочої групи ІКМ, де завдяки підтримці Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» ми об'єднуємо представників ОМС для поширення кращих практик та робочих інструментів для їх втілення. І щиро дякуємо усім експертам та слухачам, що знаходять можливість і час та діляться своїм унікальним практичним досвідом.

  • ©Алла Погонець, заступниця голови Electronic Republic. Technology NGO
    "Надзвичайно пишаюсь тим, як працівники органів місцевого самоврядування професійно і сучасно зустрічають виклики нестабільного сьогодення. Дякую Вам величезне, що попри всю складність та величезний об'єм задач, Ви кожного дня продовжуєте докладати зусиль для розбудови сильної та успішної країни!"
  • © Арсеній Положій, радник з питань регіональної конкурентоспроможності Програми USAID КЕУ
    "Для мене велика честь і приємність працювати з українськими містами, вчитися у вас, дізнаватися нове та спільно робити міста кращими та більш конкурентоспроможними та привабливими для бізнесу та життя! Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування, бажаю розвитку і процвітання, успіхів, сильної та здорової громади, спроможного та відповідального бізнесу!"

Ми і надалі будемо організовувати зустрічі Міжміської робочої групи ІКМ і будемо вдячні, якщо Ви поділитеся кращою практикою Вашого міста за посиланням https://bit.ly/3pwmFpv. Усі кращі практики ми публікуємо на платформі тут: https://bit.ly/3Ez1DwP

Також, будь ласка, пишіть на нашу пошту, які теми засідань Вас цікавлять та досвід спікерів з якого міста Вам був би корисним.

Щиро вдячні за співпрацю!