Презентували Поглиблений аналіз звіту ІКМ для команди міста Кропивницький

13.08.2021

Команда ГО "Електронна республіка" відвідала ще одне з п’яти пілотних міст у рамках "Програми покращення Індексу конкурентоспроможності міст України", і нарешті готова рухатись до наступного етапу ініціативи — підготовки дорожніх карт змін.

3-2.JPG

Так само як і в Чернігові ми презентували Поглиблений аналіз звіту ІКМ 2019/2020. Обговорили з командою міської ради висунуті гіпотези та запланували подальшу роботу над дорожньою картою.

01.JPG

  • Провели чергове засідання Міжміської робочої групи ІКМ. Розбирали успішний досвід Кропивницького, який за звітом ІКМ 2019/2020 є лідером у започаткуванні бізнесу. Це засідання стало більш інтерактивним, завдяки цікавій ідеї команди ЦНАПу: учасники побували на віртуальній екскурсії у реальному часі від Директора департаменту надання адміністративних послуг Олександра Нікітенко. Дивіться відео з екскурсії ЦНАП:
  • З доповіддю про реалізацію кращої практики Компоненту №1 "Започаткування бізнесу" виступила Анна Шевченко, начальник відділу державної реєстрації
    юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців —державний реєстратор. Алла Погонець, заступниця голови ГО «Електронна республіка», провела додаткову QA-сесію, щоб більш детально розібратись у різних аспектах реалізації кращої практики містом.

Повне відео засідання дивіться за посиланням: https://cutt.ly/JWiw1tv

Зустріч з представниками бізнес-спільнот також була дуже насиченою та змістовною, і що найприємніше — подарувала цікавих спеціалістів, яких ми вже запросили до співпраці.

DSC_4743.JPG

Дякуємо усім фахівцям за дух лідерства, ентузіазм та співпрацю!
______
Ініціатива реалізовується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Слідкуйте за оновленнями від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за посиланнями: 

https://www.facebook.com/usaidcep.ua/

www.linkedin.com/company/usaidcepukraine

https://twitter.com/usaid_cep