Найкращі практики

vinnica.png

Вінниця

Податки та збори

Для подолання наслідків пандемії запровадили антикризову програму підтримки громади «Вінничани важливі». Бізнес отримав тимчасові нульові ставки єдиного податку та податку на землю, а також пільги з використання комунального майна.

vinnica.png

Вінниця

Неформальні платежі та корупція

Був розроблений документ, що відповідає європейським стандартам – Політика якості, антикорупції та інформаційної безпеки.

vinnica.png

Вінниця

Лідерство міської влади

Місто проводить для підприємців навчання та постійно веде діалог щодо ставок оподаткування, регулювання тощо. Для перегляду регуляторних актів тут працює Відкрита регуляторна платформа.

vinnica.png

Вінниця

Підтримка інновацій

Міська влада допомагає організовувати кластерні зустрічі. До цього процесу активно долучаються навчальні заклади. У 2020 році за підтримки міської ради у місті пройшов перший міжнародний інноваційний форум «Інноваційна система Поділля. Перезавантаження». Уже відкрито декілька індустріальних парків, триває робота над створенням іще одного – інноваційно-технологічного.

Приєднатись до
Міжміської робочої групи ІКМ:

Усі бажаючі міста, що беруть участь у дослідженні ІКМ, зможуть долучитись до спільної роботи та обміну найкращими практиками. Участь у «Міжміській робочій групі ІКМ» дасть можливість покращити показники ІКМ у містах та налагодити продуктивний діалог між муніципалітетами та бізнесом.

Заповнити анкету
Натискаючи на кнопку “заповнити анкету”, ви даєте дозвіл на обробку перональних даних

Наші контакти:

Телефон для дзвінків та чатів у Viber, WhatsApp +380638930471
Телеграм: @pp_ikm