Чернігів. Неформальні платежі та корупція. Крім гарячої лінії, є також спеціальна «Гаряча кнопка» на сайті міської ради. Натиснувши її, можна анонімно звернутися з приводу корупції чи інших проблем у місті.

chernigiv.png

Чернігів

Неформальні платежі та корупція

У 2018 році Чернігівська міська рада створила он-лайн сервіс «Гаряча кнопка», де підприємці міста можуть повідомити про випадки бюрократизму у структурних підрозділах міської ради або інших інстанціях державних органів.

Як це працює:

На веб-порталі Чернігівської міської ради у розділі «Бізнесу» розміщено гугл-форму опитування «Перепони для бізнесу? Звернутись». Будь-який респондент може анонімно залишити інформацію щодо проблемних ситуацій. У разі якщо звернення стосуються безпосередньо повноважень міської ради, у робочому порядку інформація передається  відповідним структурним підрозділам для відповідного реагування та прийняття управлінських рішень.

У підсумку:

Питання так званих неформальних платежів знаходиться на особистому контролі міського голови, про що він неодноразово наголошує в інформаційному просторі ​

гаряча кнопка 1.png
гаряча кнопка.png